fbpx

Kas ir SEO un kāpēc ir nepieciešami SEO pakalpojumi

Kas ir SEO jeb meklētājprogrammu optimizācija?

Kad jautā, kas ir SEO vai SEO optimizācija, tad vienkāršākais veids kā to izskaidrot, ir- tā ir pareizi un strukturāli uzbūvēta mājaslapa, kurā informācija, dati un attēli, kas tiek publicēti ir optimizēti par labu uzņēmuma darbībai un atslēgas vārdiem.

SEO pakalpojumos ietilpst gan iekšējā mājaslapas, gan ārējā mājaslapas optimizācija. 

Katrai mājaslapai kā minimums būtu jābūt iekšējai optimizācija,  kas nozīmē, ka tās informācijas un attēlu struktūra ir sakārtota, nodrošinot informācijas vieglu un ātru atrašanu meklētājprogrammās, līdztekus palīdzot arī Jūsu klientiem ātrāk atrast tieši Jūsu uzņēmumu un pakalpojumus.

Ko mājaslapai dod SEO pakalpojumi un kā SEO speciālists var man palīdzēt?

Pareizi veikti SEO pakalpojumi, nodrošina to, ka mājaslapā esošie dati ir sakārtoti, tajā ir ietverti visi svarīgākie atslēgas vārdi, saites, optimizēti attēli. Visi šie faktori veido mājaslapas SEO, jeb nodrošina to, ka mājaslapa rankojas jeb atrodas augstāk meklētājprogrammās, meklējot attiecīgos atslēgas vārdus.

SEO speciālists ir profesionālis, kas pateicoties daudzu gadu pieredzei, zina vislabākās metodes un rīkus mājaslapas SEO optimizācijai. SEO speciālists palīdz mājaslapu īpašniekiem optimizēt mājaslapas saturu un atrast katrai nozarei meklētākos atslēgas vārdus, tos ietverot arī mājaslapas saturā un kodā.

Cik maksā mājas lapu optimizācija?

SEO optimizācijas cena ir atkarīga no tā, vai mājas lapas optimizācija ir nepieciešama gatavai esošai lapai, vai mūsu izstrādātai, kā arī vai ir nepieciešama tikai pamata seo optimizācija.